loader
Wiadomość została wysłana poprawnie!

WIADOMOŚĆ

Adres e-mail: *


Temat: *


Kod weryfikacyjny: *
verification image, type it in the box

Wiadomość: *

* pola wymagane

Dopisz email


X
Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę wybranego producenta
Jeśli wyszukasz produkt którym jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami, mamy go w sklepie lub sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie
Home
dd
serwis 1 Zapraszamy do najnowszego serwisu narciarskiego w regionie. Znajduję się on w naszym salonie przy ulicy Sobieskiego 34i (przy ruchliwej trasie prowadzącej w serce gór –- Zakopiance).

Serwis czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00 a w sobotę od 10:00 do 15:00. Jeśli masz pytania, chcesz się umówić lub zarezerwować termin serwisu – skontaktuj się z nami! Dla naszych klientów chcących dokonać serwisu „na poczekaniu” darmowy parking i pyszna kawa.

kontak kontak


Pracujemy tylko na najlepszych smarach, narzędziach oraz maszynach renomowanych firm :

serwis 2
Gwarantujemy : precyzje, dokładność i dbałość o powierzony nam sprzęt!

Do pracy w serwisie wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia firmy WINTERSTEIGER. W serwisie pracuje pięć wyspecjalizowanych, precyzyjnych, oddzielnych maszyn. Pracę każdej z nich nadzoruje doświadczony serwisant, który jest również narciarzem dzięki czemu wie, jakie skutki będzie miała jego praca. Potrafi dobrać optymalne parametry dla zawodnika, eksperta i amatora. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę z zakresu: regeneracji ślizgów, ostrzenia krawędzi (narty / snowboard), montażu wiązań, regulacji siły wypięcia, przygotowania startowego, implikacji krawędzi nart i desek, wklejki (regeneracja ubytków w ślizgu) , smarowania maszynowego i ręcznego.

serwis 3
Wygląd narty przed (1) i po serwisie ( 2 ) . Zdjęcie 3 prezentuję natrę z nałożoną strukturą
Oferujemy, także jako jedyni w Myślenicach i okolicy zawodnicze przygotowanie nart do zawodów. Na specjalistycznej maszynie SIGMIE S 350 możemy naciąć zalecaną lub indywidualną strukturę, gwarantującą doskonały poślizg narty oraz odprowadzanie wody. Dla wszystkich proponujemy wykończenie krawędzi dyskami ceramicznymi dzięki czemu krawędź dłużej pozostaje ostra. Przyjdź i przekonaj się jak jeździsz na dobrze przygotowanym sprzęcie, nie ryzykuj i nie oddawaj swoich nart do pseudo „garażowych rzemieślników”.


tommysuperstar tommysuperstar
DoboszSPORT - rowery narty serwis sklep sportowy Myślenice,serwisowanie rowerów naprawy centrowanie kół przeglądy gwarancyjne usługi ekspresowe serwis amortyzatorów odpowietrzanie hamulca serwis rowerowy wymiana dętek opony regulacja przerzutek, regulacja hamulców , serwis rowerowy
http://www.youtube.com
http://www.facebook.com